TELEENGLISH Angielski przez skype - PRAWDZIWA szkoła online

TRIAL LESSON SHOP CONTACT POMOC
 
Pomoc - najczęściej zadawane pytania

Pierwsze kroki:

 

 

 

 

 

Czy mogę odwołać lekcję angielskiego?

Tak, możesz odwołać lekcję bez żadnych konsekwencji. Prosimy o zgłaszanie odwołań lekcji:
- telefonicznie - 17 8500007 w godzinach 9:00 - 18:00 (od poniedziałku do piątku), nie później niż 2 godziny przed lekcją,
- email lub formularz kontaktowy (podane w zakładce Kontakt) - odwołanie dzień wcześniej.
- zajęć nie odwołujemy poprzez SMS, skype, GG itp.

 


 

Jak zacząć?

Aby zacząć musisz najpierw sprawdzić, czy posiadasz odpowiednio szybki dostęp do internetu. Jeśli jest to tzw. łącze szerokopasmowe (np. neostrada TP, łącze od dostawcy telewizji kablowej, LTE) to bardzo dobrze. Jeśli posiadasz słabe łącze, to mogą wystąpić problemy z uzyskaniem zadowalającej jakości połączenia. Jakość połączenia przez Skype na Twoim łączu możesz sprawdzić dzwoniąc przez Skype na usługę "Echo". W przypadku gdy Twoje łącze internetowe nie pozwala na dobrą jakość połączenia, a mimo to chciałbyś uczestniczyć w lekcjach TELEENGLISH, możliwe jest prowadzenie kursu przez telefon. Jeśli masz pytania zadzwoń do nas lub napisz.
Jeśli masz łącze internetowe i komputer lub laptop, potrzebujesz jeszcze zainstalować darmowy program komputerowy Skype. Program ten możesz za darmo ściągnąć pod adresem http://www.skype.com/intl/pl/get-skype/ . Jeśli nie masz komputera ani laptopa, możesz zainstalować program na tablecie lub smartfonie z wykupioną transmisją danych.
Program Skype instaluje się bardzo prosto, jest to jeden z najłatwiejszych do instalacji programów. W większośc przypadków klikasz tylko potwierdzenia w czasie instalacji. Po instalacji wybierz swoją nazwę użytkownika (tzw. login) i hasło. Zapamiętaj te dane, Twój login to Twój adres w sieci Skype.
Gdy już zainstalowałeś Skype, podłącz do komputera mikrofon ze słuchawkami (najlepiej aby to były słuchawki z mikrofonem, są nawet modele dedykowane specjalnie do prowadzenia rozmów przez Skype). Koszt słuchawek z mikrofonem wynosi od 20 zł w górę. Przyzwoite słuchawki (np. Labtec) kupisz już w cenie ok 30 zł. Jeśli masz laptopa, to najczęściej masz już w nim wbudowane głośniki i mikrofon, wtedy możesz rozmawiać przez Skype mówiąc do laptopa (mikrofon majczęściej wbudowany jest w górnej klapie, nad wyświetlaczem), a swojego rozmówcę będziesz słyszał przez wbudowane głośniki, najczęściej znajdujące się w miejscu nad klawiaturą. W większości przypadków lepszą jakość rozmowy uzyskasz korzystając ze słuchawek z mikrofonem.

 

 
Mam już 65 lat, czy nie za późno na naukę?

Na naukę nigdy nie jest za późno. Metoda jest odpowiednia zarówno dla młodszych jak i starszych.

 

 

Kursy:

 

 

 

 

 

Jaką metodą uczymy?

Metoda nauki używana przez nas pozwala studentowi opanować język angielski szybciej niż tradycyjne metody nauczania. Metoda jest bardzo skuteczna: 95% studentów zdaje egzamin First Certificate. Dla porównania, międzynarodowa średnia wynosi 70%. Metoda jest odpowiednia dla każdego, w każdym wieku i bez względu na cel studiowania języka. Metoda daje doskonale rezultaty przy minimalnym wkładzie w prace domowe. Możliwe jest to dzięki maksymalnemu wykorzystaniu lekcji, za które przecież Słuchacz płaci! Metoda jest łatwa, interesująca i przyjemna. Metoda jest znacznie tańsza od tradycyjnych metod nauczania. Po pierwsze, nie wymaga specjalnego wyposażenia (nawet tablicy i ławek) czy dodatkowych materiałów dydaktycznych: zeszytów ćwiczeń, kaset audio i video. Po drugie, ucząc się szybciej student w efekcie płaci mniej, nie traci pieniędzy, ponieważ 100% czasu lekcji wykorzystane jest na aktywne opanowanie języka. TELEENGLISH oferuje Słuchaczom możliwość sprawdzenia jakości usług i metody w trakcie lekcji próbnej przed kupnem lekcji, pozwalając tym samym na dokonanie właściwego wyboru.

 


 

Jak działa metoda?

Student na pewno zastanawia się jak działa taka metoda. Dokładne tłumaczenie zasad działania metody mogłoby zająć wiele stron, ale podstawą jest to, że student mówi i słucha więcej w czasie lekcji, niż stosując tradycyjne formy nauki języka. W związku z tym uczy się on w krótszym czasie niż jest to możliwe przy zastosowaniu tradycyjnych metod. Nauka języka nie stanowi typowo akademickiego przedmiotu, jest to raczej przedmiot polegający na zręczności - stad tez im więcej ktoś praktykuje tym szybciej się uczy - dokładnie jak z pisaniem na maszynie. Ucząc się przez rozmowę student jest zmuszony do słuchania przez 60 sekund na minutę, ponieważ jest stale bombardowany pytaniami nauczyciela i student musi ciągle odpowiadać pełnymi zdaniami. W tradycyjnych metodach nauczania student rzadziej odmyka usta podczas lekcji, a dużą część czasu wypełnia nauczyciel mówiąc lub pisząc na tablicy, a student w tym czasie musi notować w zeszycie. Ucząc się u nas studenci mówią cala lekcje - są zmuszani do odpowiadania na pytania przez cały czas

 

 


 

Czy przełamię lęk przed mówieniem?

Sposród czterech aspektów nauki języka, takich jak czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie - mówienie uważa się zwykle za najtrudniejsze. Ucząc się z TELEENGLISH słuchacz jest zmuszony nie tylko do słuchania przez cały czas, ale również do mówienia, gdyż wciąż zadawane mu są pytania. W ten sposób szybko pokonuje on wstępne zakłopotanie, które może wystąpić przy mówieniu - co daje mu pewność siebie w konwersacji poza klasa. Jest zatem rzeczą absolutnie niemożliwa, aby słuchacz uczący się przez Skype siedział i nie uczył się. Ten właśnie aspekt Metody jest bardzo istotny. Metoda zmusza słuchaczy do nauki i szybko nastawia ich entuzjastycznie, ponieważ czują oni, ze cos osiągnęli. Ciągłe odpowiadanie na pytania to ciągłe ćwiczenie mówienia - Słuchacz przełamuje lęk przed mówieniem. Dodatkowym elementem zmuszającym studentów do nauki jest charakter metody, który czyni niemożliwym :

 • przejscie od strony pierwszej do drugiej, zanim każdy słuchacz nie zrozumie i nie zapamięta prawie wszystkiego ze strony pierwszej,
 • przejście do wyższego poziomu / książki bez opanowania przynajmniej 80% materiału z poziomu / książki poprzedniej.

 

 

 

Sprawy techniczne:

 

 

 

 

 

Jaki muszę mieć dostęp do internetu?

Nie każdy rodzaj dostępu do internetu będzie odpowiedni do TELEENGLISH.

 • stacjonarne lub kablowe łącze szerokopasmowe - bardzo dobrze nadaje się do TELEENGLISH
 • modem telefoniczny - zdecydowanie za słabe rozwiązanie do TELEENGLISH
 • dostęp radiowy - zależy od parametrów łącza, najlepiej sprawdzić odbywając rozmowę testową skype

 

 

Jakie warunki muszę spełnić po swojej stronie, żeby korzystać z serwisu?

Jeśli chcesz bezproblemowo korzystać z naszego serwisu po Twojej stronie powinny być spełnione następujące warunki:

 • włączona obsługa javascript w przeglądarce internetowej
 • akceptowanie cookies przez przeglądarkę internetową
 • włączona obsługa okienek wyskakujących (popup) dla TELEENGLISH.pl

 

 


 

Jaki komputer muszę mieć żeby uczestniczyć w lekcjach?

Jaki komputer muszę mieć żeby uczestniczyć w lekcjach?

Wymagania odnośnie komputera nie są zbyt duże. Praktycznie każdy komputer kupiony w ostatnich 10 latach nadaje się do TELEENGLISH.

Mówiąc bardziej szczegółowo będzie to minumum Pentium III z 128 MB RAM. Potrzebna też będzie karta dźwiękowa oraz słuchawki i mikrofon.

 

 


 

Jakie programy muszę mieć zainstalowane do TELEENGLISH?

Będzie Ci potrzebny darmowy program SKYPE, możesz go bezpłatnie pobrać ze strony producenta - firmy Skype. Jeśli nie masz możliwości zainstalowania skype, możemy uczyć Cię przez telefon.

 

 


 

Czy lekcja może być prowadzona przez telefon?

Tak, nie będziesz mógł jednak wtedy pisać ani czytać w okienku na ekranie komputera, jak w przypadku lekcji prowadzonej przez Skype. 

 

Opłaty, kupno:

 

 

 

 

 

Czy podajecie ceny brutto?

Tak, wszystkie ceny w serwisie są cenami brutto.

 

Ile lekcji mogę kupić?

Za lekcje języka angielskiego przez skype możesz płacić na dwa sposoby: albo kupując minuty lekcji, albo kupując pakiety lekcji. Kupując minuty lekcji sam ustalasz jakiej długości lekcje chcesz mieć (np. 30 minutowe lub 45 minutowe, pamiętaj jednak, że minimalna długość jednej lekcji to 25 minut a najlepsze rezultaty osiągniesz przy lekcjach 50 minutowych 2 x 2 lekcje w tygodniu). Możesz także kupić lekcje w pakietach (lekcje angielskiego w pakietach trwają po 50 minut) - 16, 32 lub 64 lekcji. Im więcej lekcji kupisz, tym niższa jest cena jednostkowa każdej lekcji. Ceny pakietów znajdziesz w zakładce "Ceny".

 

Jak przyjmowane są zamówienia? Jak zapłacić?

Zamówienia przyjmowane są przez sklep internetowy lub emailem. Za zamówienie możesz zapłacić przelewem, w banku, na poczcie lub poprzez płatności online obsługiwane przez PAYU S.A..

 

Kto może kupić lekcje?

Nasze lekcje mogą kupować zarówno osoby prywatne jak i firmy.

 

Czy w cenie lekcji są podręczniki?

Podręczniki nie są wliczone w cenę lekcji. Możesz je kupić oddzielnie.

 

 


Czy dostanę fakturę?

Tak, wystawiamy faktury VAT. Ceny podawane w serwisie są końcowymi cenami brutto wyrażonymi w polskich złotych.

 

 

 


 

O TELEENGLISH.pl

 

 

 

O nas

TELEENGLISH.pl jest własnością Szkoły Języków AWANS Sp. z o.o. z siedzibą przy Al.Piłsudskiego 34 w Rzeszowie.

AWANS działa od roku 1994. Jest jedną z najbardziej doświadczonych szkół językowych uczących metodami bezpośrednimi.
Uczy języka angielskiego w całej Polsce. Siedziba Szkoły znajduje się w centrum Rzeszowa, w budynku EUROPA II na 3 piętrze.

Dotychczas przeszkoliła kilkaset przedsiębiorstw i instytucji w całej Polsce także tych największych oraz tysiące osób indywidualnych.

W roku 2005 i 2006 otrzymała od Krajowej Izby Gospodarczej certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play, przyznawany jednostkom najbardziej godnym zaufania.

W roku 2006 AWANS zdobył z wyróżnieniem Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą.

Szkoła jest członkiem Północnej Izby Gospodarczej.

W rakingach szkół językowych Newsweeka regularnie zajmuje miejsce w ścisłej czołówce.

 


 

Referencje

Nasza Szkoła - AWANS przeszkoliła już kilkaset firm i instytucji w całej Polsce. Wybrane referencje możesz obejrzeć na stronach internetowych Szkoły - www.AWANS.edu.pl

 

 


 

Czy nie zostanę oszukany?

Jesteśmy polską spółką prawa handlowego z kapitałem zakładowym 50 000 złotych. Na zaufanie klientów pracujemy od kilkunastu lat i zamierzamy pracować dalej :)
 

 

JAK ZACZĄĆ NAUKĘ

Zacznij od lekcji próbnej lub
od razu kup zwykłe lekcje:

 

1 Weź lekcję próbną
(trwa 50 minut) LUB:

2 Kup lekcje angielskiego

3 Po pierwszym zakupie zadzwoń lub napisz

SZYBKI KONTAKT

17 8500007
690 33 0000

godz. 9:00-18:00, sob 10-14
email: info@teleenglish.pl


Szkoła Języków
TELEENGLISH Sp. z o.o.
al. Józefa Piłsudskiego 34 A
35-001 Rzeszów, PL

17 8500007, 17 8585000
17 8595000, 17 8591800
690 33 0000
fax: 17 8500066

Nr. konta: Bank PKO BP
48 1020 4405 0000 2102 0510 2720

[+]
 • Increase font size
 • Decrease font size
 • Default font size