Angielski - kursy szyte na miarę

Masz nietypowe potrzeby w nauce języka angielskiego? Chcesz na przykład uczyć się o grzybach albo o nurkowaniu, lub o czymkolwiek innym w języku angielskim. Lub masz czas tylko w środy po godzinie 22? Gdzie indziej odprawili Cię z kwitkiem? No to trafiłeś pod właściwy adres bo w TELEENGLISH nie znamy słowa "niemożliwe".

Powiedz nam co potrzebujesz a nasi metodycy "uszyją na miarę" kurs właśnie dla Ciebie. Musisz być jednak przygotowany, że cena może być tak różna, jak różne mogą być Twoje potrzeby. Kursy "szyte na miarę" mogą być niewiele droższe lub nawet w cenie równej kursom standardowym. Mogą być jednak nawet dwu-trzykrotnie droższe, jeśli Twoje życzenia będą wyjątkowo trudne do spełnienia. Skontaktuj się z nami i powiedz co potrzebujesz a niebawem otrzymasz odpowiedź z wyceną i czasem potrzebnym na rozpoczęcie kursu, gdybyś się zdecydował. To łatwe, po prostu spytaj!


Przykład z życia. Pewna bardzo duża i bardzo znana firma zażyczyła sobie, aby otrzymać wycenę kursu dla jednego ze swoich najważniejszych dyrektorów. Kurs miał być super intensywny, po 10 godzin dziennie, przez 3 tygodnie. Lektor musiał mieć wykształcenie finansowe oraz doświadczenie menadżerskie w dziedzinie produkcji. Celem kursu było przygotowanie dyrektora na spotkanie z bardzo, bardzo ważnym potencjalnym klientem. Cena lekcji została skalkulowana na poziomie 79 zł za jedną godzinę. Propozycja cenowa została zaakceptowana przez klienta. Rozpoczęcie kursu nastąpiło w czasie krótszym niż dwa tygodnie. Dyrektor firmy był bardzo zadowolony z wyników kursu. Od tego czasu firma jest naszym stałym klientem, przeszkoliliśmy już kilkuset jej pracowników.

Kup lekcję próbną angielskiego przez skype

Chcesz najpierw spróbować?

Weź lekcję próbną, bez zobowiązań.

Przekonasz się jak szybko i jak komfortowo możesz nauczyć się angielskiego. Lekcja próbna trwa 25 minut (standardowa długość lekcji języka angielskiego przez Skype w naszej Szkole wynosi 50 minut).

Zero zobowiązań, jeśli nie jesteś zadowolony nie musisz nic kupować.
Kup lekcję próbną angielskiego przez skype

Kontakt

tel. +48 690 330 000
Skype: teleenglish

AWANS Sp. z o. o.
ul. Towarowa 12
35-231 Rzeszów

© TELEENGLISH - AWANS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.