Super intensywne kursy języka angielskiego

Musisz NAJSZYBCIEJ nauczyć się angielskiego? W "Kursie superintensywnym" Proponujemy 10 lekcji w tygodniu, codziennie po 2 lekcje. W czasie poniżej 1 roku, nie znając wcześniej ani jednego słowa osiągniesz poziom egzaminu FCE (to mniej więcej poziom dawnego egzaminu państwowego z języka angielskiego). W niektórych szkołach językowych to samo zajęło by nawet do ośmiu lat!

Bez kompromisów. Szybciej już się nie da. Codzienna dawka - 100 minut angielskiego. Tylko dla wytrzymałych i głodnych efektów. Po paru miesiącach będziesz miał już dość. Ale jeśli się nie poddasz, to po roku, z taką znajomością języka angielskiego wszystkie drzwi staną przed Tobą otworem. Kursy  superintensywne prowadzone są metodą bezpośrednią (Direct English). Do kursu dostępne są podręczniki do metody bezpośredniej (Direct English). Nie martw się jednak, cena podręcznika jest  bardzo przystępna.

Kup lekcję próbną angielskiego przez skype

Chcesz najpierw spróbować?

Weź lekcję próbną, bez zobowiązań.

Przekonasz się jak szybko i jak komfortowo możesz nauczyć się angielskiego. Lekcja próbna trwa 25 minut (standardowa długość lekcji języka angielskiego przez Skype w naszej Szkole wynosi 50 minut).

Zero zobowiązań, jeśli nie jesteś zadowolony nie musisz nic kupować.
Kup lekcję próbną angielskiego przez skype

Kontakt

tel. +48 690 330 000
Skype: teleenglish

AWANS Sp. z o. o.
ul. Towarowa 12
35-231 Rzeszów

© TELEENGLISH - AWANS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.