Kursy angielskiego dla wyjeżdżających

Trafiła Ci się okazja dobrej pracy w Anglii? Boisz się, że "zginiesz" na lotnisku? Chcesz dobrze wypaść na spotkaniu z pracodawcą w Londynie? Chcesz się nauczyć, co powiedzieć w angielskim sklepie, jak kupić gazetę w kiosku?

"Kursy dla wyjeżdżających" to bardzo szybka nauka podstaw języka angielskiego połączona ze skuteczną nauką słownictwa potrzebnego w codziennym życiu w Wielkiej Brytanii. Nie bój się, angielski jest bardzo prostym językiem. Nie potrzebujesz zbyt wiele, aby móc umieć "znaleźć się" w większości codziennych sytuacji w Londynie. Po "Kursie dla wyjeżdżających" będziesz umiał porozmawiać na podstawowe tematy, spytać o pracę, dokonać zakupów w sklepie, kupić napój ;) w pubie. Ale to nie wszystko, przede wszystkim nabierzesz pewności siebie. Umiejętność porozmawiania na podstawowe tematy w obcym kraju daje dużo większe możliwości, szansę na lepszą pracę i wyższą pensję. Dzięki podstawom których nauczysz się na naszym kursie, dalsze "szlifowanie" języka na miejscu w Anglii nie będzie dla Ciebie już żadnym problemem.

Kup lekcję próbną angielskiego przez skype

Chcesz najpierw spróbować?

Weź lekcję próbną, bez zobowiązań.

Przekonasz się jak szybko i jak komfortowo możesz nauczyć się angielskiego. Lekcja próbna trwa 25 minut (standardowa długość lekcji języka angielskiego przez Skype w naszej Szkole wynosi 50 minut).

Zero zobowiązań, jeśli nie jesteś zadowolony nie musisz nic kupować.
Kup lekcję próbną angielskiego przez skype

Kontakt

tel. +48 690 330 000
Skype: teleenglish

AWANS Sp. z o. o.
ul. Towarowa 12
35-231 Rzeszów

© TELEENGLISH - AWANS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.