Kurs angielskiego dla seniorów

Denerwują Cię szkoły językowe gdzie chcą Cię uczyć metodami dobrymi dla dzieci? Wybierz "Kurs dla seniorów". Będzie Cię uczył wyjątkowo cierpliwy lektor, który wszystko dokładnie Ci wytłumaczy. Nawet kilka razy z rzędu. Spokojnie, u nas się nauczysz.

Odchowałeś dzieci, jesteś na emeryturze, masz teraz dużo czasu. To najlepszy moment, aby zadbać o siebie. Są lepsze sposoby na spędzanie wolnego czasu niż samotne przesiadywanie w domu.  Nie bój się, nauka języka angielskiego przez Skype (czytaj: "skajp") jest bardzo prosta. Zadzwoń teraz na naszą infolinię pod numerem 17 8500007 a nasz konsultant z przyjemnością Ci wszystko wytłumaczy - bardzo dokładnie i w prosty sposób. Pamiętaj, nigdy nie jest za późno na naukę. Pomyśl, jakie wrażenie zrobisz na rodzinie i znajomych, gdy będziesz  się mógł popisać znajomością języka angielskiego. Więc nie czekaj, teraz właśnie masz czas na naukę. Zadzwoń już dzisiaj na infolinię, dowiedz się jakie to proste i zacznij swój kurs języka angielskiego z nami.

Kup lekcję próbną angielskiego przez skype

Chcesz najpierw spróbować?

Weź lekcję próbną, bez zobowiązań.

Przekonasz się jak szybko i jak komfortowo możesz nauczyć się angielskiego. Lekcja próbna trwa 25 minut (standardowa długość lekcji języka angielskiego przez Skype w naszej Szkole wynosi 50 minut).

Zero zobowiązań, jeśli nie jesteś zadowolony nie musisz nic kupować.
Kup lekcję próbną angielskiego przez skype

Kontakt

tel. +48 690 330 000
Skype: teleenglish

AWANS Sp. z o. o.
ul. Towarowa 12
35-231 Rzeszów

© TELEENGLISH - AWANS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.