Matura z angielskiego.

Znamy ten strach... Czas ucieka nieubłaganie. Zegar tyka coraz szybciej. Nieubłąganie, wielkimi krokami zbliża się czas egzaminu maturalnego. Najpoważniejszy egzamin w życiu młodego człowieka. Egzamin dojrzałości. Czasu pozostałego do egzaminu nie możemy zwiększyć, więc wykorzystajmy najlepiej jak się da ten czas jaki nam jeszcze pozostał do matury.

Działamy od roku 1994. Widzieliśmy już wielu maturzystów. Schemat zawsze jest podobny. Młody człowiek przychodzi z przerażeniem w oczach. Presja czasu i rodziny. Wszyscy wymagają świadectwa maturalnego. Trzeba ostro zabrać się do pracy. Uczymy angielskiego od lat i jesteśmy na bieżąco z najnowszymi wymogami egzaminów maturalnych z języka angielskiego, możesz im zaufać. Metoda, jakiej używamy w trakcie przygotowania do egzaminu maturalnego kładzie szczególny nacisk na przyswajanie bardzo dużej ilości materiału w możliwie krótkim czasie.

Ćwiczenie czyni mistrza.
Dzięki rozwiązywaniu niezliczonej ilości testów podobnych do tych, jakie będą na egzaminie, unikniesz zaskoczenia na maturze. Domyślasz się pewnie, że na maturze dostaniesz inne pytania :) , ale już wcześniej oswoisz się z rodzajami testów.

Szanuj swój czas bo do matury już niedługo.
Jesteś przed maturą, więc pewnie nie masz jeszcze swojego samochodu. Do zwykłej szkoły językowej lub na korki musisz dojść piechotą lub dojechać autobusem. A to zajmuje czas. Dużo czasu. A nie masz go zbyt wiele. Jeśli będziesz uczyć się przez Skype w teleEnglish zaoszczędzisz mnóstwo czasu, który będziesz mógł wykorzystać na lepsze przygotowanie do pozostałych egzaminów maturalnych. Lub na inne, bardziej przyjemne rzeczy :) Zróbmy małą symulację. Jeśli do matury został Ci rok, chodzisz na korepetycje dwa razy w tygodniu, a dotarcie do szkoły lub korepetytora zajmuje Ci średnio 45 minut w jedą stronę (tak, tak - czekanie na przystanku, potem dojście na lekcje, musisz być odpowiednio wcześniej itd.) to w ciągu roku na same bezproduktywne dojazdy stracisz ponad 150 godzin. Nawet jeśli mieszkasz blisko i wychodzisz na zajęcia na 20 minut przed rozpoczęciem lekcji, to dalej daje to niebagatelną liczbę prawie 70 godzin w ciągu roku. A jak Ty wykorzystasz Twój wolny czas zaoszczędzony dzięki teleEnglish?

Kup lekcję próbną angielskiego przez skype

Chcesz najpierw spróbować?

Weź lekcję próbną, bez zobowiązań.

Przekonasz się jak szybko i jak komfortowo możesz nauczyć się angielskiego. Lekcja próbna trwa 25 minut (standardowa długość lekcji języka angielskiego przez Skype w naszej Szkole wynosi 50 minut).

Zero zobowiązań, jeśli nie jesteś zadowolony nie musisz nic kupować.
Kup lekcję próbną angielskiego przez skype

Kontakt

tel. +48 690 330 000
Skype: teleenglish

AWANS Sp. z o. o.
ul. Towarowa 12
35-231 Rzeszów

© TELEENGLISH - AWANS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.