Konwersacje po angielsku

Pogadać dobra rzecz, zwłaszcza po angielsku. Ale żeby móc pogadać, trzeba ćwiczyć. Zapraszamy na konwersacje z języka angielskiego.

Na tym kursie ćwiczysz umiejętność mówienia - najpotrzebniejszą w życiu codziennym umiejętność językową. Możesz porozmawiać na dowolne (typowe) tematy. "Konwesacje" nie mają sztywno określonych ram ani tematyki. Po prostu doskonalisz swoją umiejętność mówienia, Jeśli uczyłeś się już wcześniej w tradycyjnej szkole językowe to pewnie umiesz świetnie rozwiązywać ćwiczenia i inne "łamigłówki językowe". Ale gdybysz musiał porozmawiać z obcokrajowcem w języku angielskim, to miałbyś spore problemy, prawda? Jesteś mocny w teorii ale słaby w praktyce? Właśnie dla Ciebie dobre będą konwersację. Jeśli chciałbyś porozmawiać na tematy specjalistyczne, to zapraszamy do skorzystania z ofery "Kursów szytych na miarę"(kliknij tu aby poczytać o "Kursach szytych na miarę").

Kup lekcję próbną angielskiego przez skype

Chcesz najpierw spróbować?

Weź lekcję próbną, bez zobowiązań.

Przekonasz się jak szybko i jak komfortowo możesz nauczyć się angielskiego. Lekcja próbna trwa 25 minut (standardowa długość lekcji języka angielskiego przez Skype w naszej Szkole wynosi 50 minut).

Zero zobowiązań, jeśli nie jesteś zadowolony nie musisz nic kupować.
Kup lekcję próbną angielskiego przez skype

Kontakt

tel. +48 690 330 000
Skype: teleenglish

AWANS Sp. z o. o.
ul. Towarowa 12
35-231 Rzeszów

© TELEENGLISH - AWANS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.