Angielski dla dzieci

Ach te nasze urwisy. Trudno je zapędzić do nauki. Ale tak samo trudno je odciągnąć od komputera. Do nauki możemy je zachęcić albo odwiedzając sklep dla dzieci by kupić zabawkę albo proponując świetną zabawę. TELEENGLISH dla dzieci jest właśnie świetną zabawą. Dzieci najlepiej się uczą, gdy są czymś zainteresowane. Lubią siedzieć przed komputerem. W TELEENGLISH lektorzy uczą dzieci zdalnie przez zabawę z wykorzystaniem komputera. No i jak tu się można nudzić?

Im szybciej Twoje dziecko zacznie się uczyć angielskiego, tym lepiej. Przy TELEENGLISH, dziecko powinno umieć obsługiwać komputer (podstawowa znajomość). Im młodsze dziecko tym większy nacisk kładziemy na dobrą zabawę w trakcie nauki. Dziecko znudzone nie przyswaja dobrze nauki. Oczywiście, im starsze jest dziecko, tym więcej nasi lektorzy będą od niego wymagać. Starszym dzieciom będą nawet zadawane zadania domowe. Przez ciągły kontakt z lektorem który wymusza rozmowa przez słuchawki i mikrofon, Twoje dziecko bardzo szybko oswoi się z językiem mówionym. Ucząc się z TELEENGLISH Twoje dziecko nie raz Cię zaskoczy podczas wakacyjnych podróży zagranicę! Będziesz z niego dumny. Nauka dzieci to dobra inwestycja, pamiętaj o tym. W dobrej szkole, w dobrym liceum czy na studiach bez świetnej znajomości angielskiego ani rusz. Weź lekcję próbną lub sprawdź naszą stronę z angielskim dla dzieci.

Kup lekcję próbną angielskiego przez skype

Chcesz najpierw spróbować?

Weź lekcję próbną, bez zobowiązań.

Przekonasz się jak szybko i jak komfortowo możesz nauczyć się angielskiego. Lekcja próbna trwa 25 minut (standardowa długość lekcji języka angielskiego przez Skype w naszej Szkole wynosi 50 minut).

Zero zobowiązań, jeśli nie jesteś zadowolony nie musisz nic kupować.
Kup lekcję próbną angielskiego przez skype

Kontakt

tel. +48 690 330 000
Skype: teleenglish

AWANS Sp. z o. o.
ul. Towarowa 12
35-231 Rzeszów

© TELEENGLISH - AWANS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.