Angielski w biznesie - Business English

Jesteś pracownikiem firmy, lub szukasz kursu języka angielskiego dla firmy... Nie możesz ryzykować kursem w szkole bez doświadczenia. Zdajesz sobie sprawę, że jeśli daną szkołę językową wybrały setki firm i instytucji, to jest to najlepsza gwarancja tego, że szkoła uczy dobrze. Szkoła Języków AWANS Sp. z o.o., właściciel serwisu TELEENGLISH.pl jest jedną z najbardziej doświadczonych szkół językowych w Polsce. Sprawdź nasze referencje w zakładce "O nas".

Przeszkoliliśmy setki firm i instytucji w całej Polsce, także tych największych. Uważamy, że najlepszą reklamą jest lista naszych klientów. Każda szkoła językowa może powiedzieć, że jest najlepsza, ale zamiast im wierzyć, spytajcie o listę klientów. Klienci biznesowi są nieufni, nie wierzą w reklamy, oczekują prawdziwych postępów w nauce. Przekonaj się sam, dlaczego tak chętnie jesteśmy wybierani przez firmy i instytucje w całej Polsce. Teraz otworzyliśmy dla Ciebie i Twojej firmy nasz oddział w internecie - TELEENGLISH.pl, abyś mógł jeszcze łatwiej i jeszcze przyjemniej uczyć się języka angielskiego. Korzystaj i oszczędzaj swój cenny czas. Wybierz metodę bezpośrednią (Direct English) do bardzo szybkiej nauki bardzo dużych partii materiału. Dzięki niej naprawdę szybko pozbędziesz się strachu przed rozmową telefoniczną. Wizyta kontrahenta przestanie być serią wpadek. Jeśli już płynnie mówisz po angielsku i nie stresujesz się rozmową telefoniczną, przejdź do nauki specjalizowanej. Jeśli jesteś sekretarką możesz wybrać kurs "Komunikacja w biurze" Ucz się szybką metodą słownictwa z marketingu, finansów czy zarządzania... lub czego tylko zapragniesz, nasi konsultanci i lektorzy są do Twojej dyspozycji. Dzięki ćwiczeniom i dodatkowym kursom online, możesz w dowolnej chwili, poza godzinami lekcyjnymi szlifować swój angielski. Duża baza profesjonalnych lektorów i system szkoleń i ocen zapewni Ci powtarzalność rezultatów, brak "niespodzianek" i ciągłość nauki w nieprzewidzianych sytuacjach. Możesz spróbować nauki w innych szkołach językowych, ale jesteśmy przekonani, że i tak w końcu wybierzesz nas. Tak jak dotychczas zrobiło to setki firm i instytucji.

Kup lekcję próbną angielskiego przez skype

Chcesz najpierw spróbować?

Weź lekcję próbną, bez zobowiązań.

Przekonasz się jak szybko i jak komfortowo możesz nauczyć się angielskiego. Lekcja próbna trwa 25 minut (standardowa długość lekcji języka angielskiego przez Skype w naszej Szkole wynosi 50 minut).

Zero zobowiązań, jeśli nie jesteś zadowolony nie musisz nic kupować.
Kup lekcję próbną angielskiego przez skype

Kontakt

tel. +48 690 330 000
Skype: teleenglish

AWANS Sp. z o. o.
ul. Towarowa 12
35-231 Rzeszów

© TELEENGLISH - AWANS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.