Szybka nauka angielskiego metoda bezpośrednią - Direct English

Uczymy metodą bezpośrednia (Direct English) - któż o niej nie słyszał? Albo ją pokochasz, albo znienawidzisz. Gdy jest źle stosowana, może przynieść więcej szkód niż pożytku. Jednak gdy jest używana dobrze, przez szkołę z dużym doświadczeniem - trudno będzie Ci znaleźć szybszą i skuteczniejszą metodę. Niesamowita jest szybkość, z jaką nawet najbardziej "oporni" słuchacze zaczynają mówić po angielsku dzięki tej właśnie metodzie.

Używana przez nas metoda naśladuje proces NATURALNEJ nauki języka przez człowieka. Nasi Słuchacze nie przepisują z tablicy do zeszytów i nie wkuwają "słówek" czy regułek gramatycznych, zamiast tego rozmawiają z lektorem przez prawie całą lekcję, od najprostszych słów do coraz bardziej złożonych zdań. Dopiero później uczą się czytać i pisać. A gramatyka? Nasi Słuchacze poznają ją niejako "przy okazji", w trakcie rozmów. Czyż nie w ten sposób nauczyliście się mówić po polsku? Dzięki ciągłym rozmowom w języku angielskim Słuchacze przełamują strach przed mówienie. Odpowiadając "automatycznie" na pytania pozbywają się nawyku tłumaczenia w myślach wypowiadanych i słuchanych zdań co sprawia, że rozmowa staje się naturalną czynnością. Czy to jest skuteczne? Tak, to jedna z najskuteczniejszych metod nauki angielskiego. Umożliwia np. zdobycie międzynarodowego certyfikatu Cambridge FCE w 2-2,5 roku (4 lekcje tygodniowo). Spytaj w swojej szkole ile lat zajmie nauka do FCE. W naszym sklepie oprócz kursów sprzedajemy także podręczniki do metody bezpośredniej (są one integralną częścią kursu i nie sprzedajemy ich bez kursu).
Nasz kurs języka angielskiego przez Skype pozwala Ci dopasować treści do swoich potrzeb. Możesz na przykład uczyć się języka angielskiego, a dodatkowo część lekcji wykorzystać na naukę specjalistycznego słownictwa branżowego. Szczegóły ustalisz na naszej infolinii. Nie musisz już uczyć się angielskiego z kilku źródeł, na przykład tematyki codziennej w tradycyjnej szkole a tematyki potrzebnej Ci w pracy z książek. Teraz możesz w jednym miejscu ćwiczyć wszystkie tematy i wszystkie umiejętności z języka angielskiego.

Szczegółowy opis jak działa Metoda Bezpośrednia - Direct Method

Kup lekcję próbną angielskiego przez skype

Chcesz najpierw spróbować?

Weź lekcję próbną, bez zobowiązań.

Przekonasz się jak szybko i jak komfortowo możesz nauczyć się angielskiego. Lekcja próbna trwa 25 minut (standardowa długość lekcji języka angielskiego przez Skype w naszej Szkole wynosi 50 minut).

Zero zobowiązań, jeśli nie jesteś zadowolony nie musisz nic kupować.
Kup lekcję próbną angielskiego przez skype

Kontakt

tel. +48 690 330 000
Skype: teleenglish

AWANS Sp. z o. o.
ul. Towarowa 12
35-231 Rzeszów

© TELEENGLISH - AWANS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.