TELEENGLISH Angielski przez skype - PRAWDZIWA szkoła online

TRIAL LESSON SHOP CONTACT POMOC
 

Jak to działa?

 

Wszystkie lekcje języka angielskiego przez Skype prowadzone są "na żywo" z naszym lektorem.

ZACZYNA SIĘ LEKCJA. Ty jesteś przed komputerem w domu (lub gdziekolwiek masz tylko dostęp do internetu). Nasz lektor w tym czasie jest w naszej Szkole. Macie na głowach słuchawki z mikrofonem. Słyszycie się wzajemnie i możecie ze sobą rozmawiać. Lekcja odbywa się na żywo, za pośrednictwem programu do rozmów online przez internet - Skype.

Lekcje angielskiego przez Skype prowadzone są indywidualne, tzn. w kursie bierzesz udział tylko Ty i nasz lektor (jeśli zechcesz możesz zaprosić na lekcję od 1 do 3 swoich przyjaciół, a cena lekcji nie zmieni się). Przez całą lekcję słyszycie się, możecie pisać i widzicie co druga strona napisała.

Na naszych kursach angielskiego możesz się uczyć języka ogólnego, możesz wziąć kurs specjalistyczny, przygotowywać się do egzaminów, uczyć się na dowolny wybrany przez siebie temat lub zmieniać temat zajęć w dowolnym momencie. Kurs ogólny prowadzony jest ALBO metodą Callana (polecamy) ALBO metodą komunikatywną. Metoda Callana ukierunkowana jest na naukę języka angielskiego przez ciągłe rozmowy, powtarzanie zdań i odpowiadanie na nie. Doskonale się więc sprawdza do prowadzenia kursu językowego przez Skype.

 

Jak zacząć?

 

 

To bardzo proste. Poszukaj kurs języka angielskiego, jaki Ci najbardziej odpowiada. Kup kurs wybierając ilość lekcji za jakie chcesz jednorazowo zapłacić (im więcej lekcji kupionych jednorazowo tym niższa cena każdej lekcji).

  • wszystkie lekcje odbywają się w grupach 1-osobowych tzn. tylko Ty i lektor (droższe lekcje, ale uczysz się najszybciej, najwyższy komfort, lektor poświęca całą swoją uwagę tylko Tobie, swobodnie ustalasz terminy zajęć),

Ustal na infolinii lub emailem kiedy chcesz się uczyć. W uzgodnionym terminie nasz lektor zadzwoni do Ciebie przez Skype lub telefon. Niektóre lekcje będziesz także widział na ekranie komputera. Lekcja jest zawsze "na żywo", z prawdziwym lektorem. Jeśli chcesz wiedzieć więcej poniżej znajdziesz dokładny opis jak krok po kroku zacząć uczyć się języka angielskiego z teleEnglish.

 

1) szukaj kursu dla siebie

 

 

 Szukanie kursu języka angielskiego przez Skype

Wyszukaj odpowiedni kurs dla siebie (aby znaleźć kurs kliknij tutaj) . Wykaz i omówienie kursów znajdziesz na naszych stronach w zakładce "Kursy". Kursy z języka ogólnego odbywają się metodą Callana. Jeśli pracujesz w firmie, możesz wybrać kurs "Angielski dla biznesu". Dzieci, maturzyści czy seniorzy mogą znaleźć kursy języka angielskiego napisane specjalnie dla nich. Jeśli chcesz poćwiczyć wymowę i porozmawiać po angielsku na różne, interesujące Cię tematy wybierz "Konwersacje". A jeśli nie znajdziesz kursu dla siebie to znaczy, że potrzebujesz kursu "szytego na miarę". Nasi metodycy opracują kurs specjalnie dla Ciebie. Nie musi być on dużo droższy niż kursy standardowe. O taki kurs zapytaj naszego konsultanta korzystając z Infolinii, Skype lub emaila. Powiedz naszemu konsultantowi co chciałbyś się uczyć, kiedy i jak często. W krótkim czasie dostaniesz odpowiedź z warunkami takiego nietypowego kursu i dopiero wtedy zdecydujesz, czy chcesz w nim uczestniczyć.2) kup wybrany kurs


 

 

Kupno lekcji języka angielskiego przez Skype

Jeśli już wybrałeś kurs odpowiedni dla Ciebie, czas na zakupy w naszym sklepie internetowym. W sklepie możesz kupić pakiety lekcji, podręczniki i materiały do nauki oraz słuchawki z mikrofonami i inne gadżety mniej lub bardziej potrzebne do nauki języka angielskiego. Po wejściu do naszego sklepu internetowego (kliknij, aby przejść do sklepu) zobaczysz nazwy kursów oferowanych przez nas, książki oraz słuchawki. Kliknij na nazwę kursu który chcesz kupić, np. aby zakupić kurs metodą Callana musisz kilknąć na napis "Angielski metodą Callana". Po kliknięciu nazwy kursu otworzy się nowa strona, na której będziesz mógł wybrać kurs lub materiały do kursu. Po kliknięciu w kurs otworzy się okno w którym będziesz mógł zakupić ilość lekcji jaka Ci odpowiada. Lekcje sprzedawane są w pakietach, to znaczy że możesz kupić np. 16 lekcji, 60 lekcji, 120 lekcji. Im więcej lekcji kupujesz jednorazowo, tym cena pojedynczej lekcji jest mniejsza. Kliknij w ilość lekcji jaką chcesz kupić, a dalej już nasz system poprowadzi Cię krok po kroku do kasy. Nie bój się, to proste. Płatności w naszym sklepie obsługiwane są przez jeden z największych w Polsce, bezpieczny system płatności -Płatności.pl. Nasza szkoła nie będzie miała dostępu do Twoich danych finansowych, na czas transakcji zostaniesz przeniesiony do systemu Płatności.pl, zaś po zakończeniu procesu płatności powrócisz na nasze strony. Oczywiście możesz zapłacić także w tradycyjny sposób, dokonując wpłaty np. na poczcie albo przelewem. Wybór należy do Ciebie. 

3) zacznij lekcję

 

 

 Słuchawki do nauki języka angielskeigo przez Skype

Gdy już wybrałeś i kupiłeś kurs, czas uzgodnić z naszym konsultantem terminy zajęć. Przy lekcjach w grupach jednoosobowych masz dużą swobodę w ustalaniu terminu zajęć. Przy grupach jednoosobowych (tylko Ty i lektor) w typowych kursach języka angielskiego (np. kurs metodą Callana) zajęcia możesz zacząć praktycznie z dnia na dzień.  Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie z potwierdzeniem terminu rozpoczęcia kursu. W ustalonym dniu i godzinie siądź przed swoim komputerem lub telefonem, nasz lektor połączy się z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób. Jeśli będziesz miał jakieś pytania nasz lektor Ci pomoże. Jeśli miałbyś jakiekolwiek problemy skontaktuj się z nami poprzez numer infolinii (numery telefonów oraz kontakty Skype znajdziesz w zakładce "Kontakt" na naszych stronach internatowych (kliknij aby przejść do zakładki kontakt ).  Rozpocznij lekcję, ucz się języka angielskiego i oszczędzaj swój czas razem z teleEnglish!Kup lekcję próbną angielskiego przez skype
 

JAK ZACZĄĆ NAUKĘ

Zacznij od lekcji próbnej lub
od razu kup zwykłe lekcje:

 

1 Weź lekcję próbną
(trwa 50 minut) LUB:

2 Kup lekcje angielskiego

3 Po pierwszym zakupie zadzwoń lub napisz

SZYBKI KONTAKT

17 8500007
690 33 0000

godz. 9:00-18:00, sob 10-14
email: info@teleenglish.pl


Szkoła Języków
TELEENGLISH Sp. z o.o.
al. Józefa Piłsudskiego 34 A
35-001 Rzeszów, PL

17 8500007, 17 8585000
17 8595000, 17 8591800
690 33 0000
fax: 17 8500066

Nr. konta: Bank PKO BP
48 1020 4405 0000 2102 0510 2720

[+]
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size